Mzdy a personalistika

Vzhledem k různorodým potřebám našich klientů nabízíme dva odlišné přístupy k zpracování mzdové agendy a personalistiky.

První přístup “komplexní nabídka zpracování mzdové agendy“ zahrnuje i velkou část práce personalisty. Tato služba je určena společnostem, které nemají vlastní personální oddělení nebo jsou nízko-nákladově orientované a nemohou si dovolit zaměstnávat vlastního personalistu.

Naopak „základní nabídka zpracování mzdové agendy je již ryze účetní záležitostí, kdy zpracujeme mzdy dle Vámi vypracovaných podkladů.

Komplexní služby

Komplexní nabídka zpracování mzdové agendy zahrnuje:

  • Zajistíme veškerou administrativu, která souvisí s přijetím a nástupem zaměstnance do pracovního poměru tzn. vypracování pracovní smlouvy pro zaměstnance, kteří pracují v pracovním poměru, i DOPP či DOPČ u pracovníků, kteří pracují na smlouvy mimo pracovní poměr.
  • Na základě osobního kontaktu se zaměstnancem a za pomocí ověřeného personálního dotazníku zajistíme pro klienta veškeré údaje, které jsou nutné k tomu, aby byl zajištěn styk se všemi příslušnými úřady na základě platných zákonů.
Číst více >

Základní služby

Základní nabídka zpracování mzdové agendy zahrnuje:

Zpracování mezd zaměstnanců z již připravených dokladů. Cenová nabídka této služby je 100 Kč za zaměstnance a měsíc.
V případě komplexního vedení účetnictví je cena za vedení mzdové a personální agendy nižší a je již zahrnuta v ceně.

Číst více >
< Zpět